Krepšelis 0

Pristatymas Lietuvoje

Prekės pristatomos LP Express kurjerio per 3-10 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo.
Pristatymo kaina Lietuvoje 5€.
Prekes galite atsiimti nemokamai mūsų studijoje Vilniuje, dėl išsamesnės informacijos teiraukitės el. paštu: sales@simonasamojauskaite.com.

 

Pristatymas Europos šalyse

Prekes siunčiame registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Prekės pristatomos per 7-14 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo.
Pristatymo kaina Europos šalyse 10€.

 

Apmokėjimas

Šiuo metu galite atsiskaityti tiesioginiu pavedimu į banko sąskaitą, per Paypal saugią mokėjimo sistemą ar grynaisiais Simona Samojauskaite Jewellery studijoje. Atliekant pavedimą į banko sąskaitą, prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus išsiųstas, kai pavedimas pasieks banko sąskaitą. Mokant per Paypal mokėjimo sistemą, padarius užsakymą, sistema tiesiogiai Jus nukreips apmokėjimui.

Rekvizitai reikalingi mokėjimui į banko sąskaitą:

Simona Samojauskaitė

Sąsk. nr. LT37 7044 0640 0056 6358

AB SEB bankas

Banko kodas – 70440

SWIFT kodas – CBVILT2X

 

Keitimas ar grąžinimas

Prieš keičiant ar grąžinant juvelyrinius dirbinius, svarbu apie tai informuoti mus el.paštu sales@simonasamojauskaite.com.

Negalime pasiūlyti grąžinimo personalizuotiems arba individualiai užsakytiems ir pagamintiems juvelyriniams dirbiniams.

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galėsite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys nenešiotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda, kartu su sąskaita – faktūra bei Jūsų raštišku grąžinimo prašymu, nurodydami grąžinimo priežastį ir užsąkymo numerį per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba. Grąžinimo adreso teiraukitės sales@simonasamojauskaite.com nurodydami užsąkymo numerį.

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 15 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks Simona Samojauskaite Jewellery, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Simona Samojauskaite Jewellery pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės  į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su “Lietuvos Prabavimo Rūmais”, ar tokia pretenzija yra pagrįsta.

Prieš dovanodami sidabro ar aukso papuošalą, įsitikinkite, kad žmogus, gausiantis šią dovaną, nėra alergiškas kuriam nors iš tauriųjų metalų ar jų lydinių. Kitaip, įsigijus dovaną, o vėliau norint ją grąžinti, pretenzijos dėl alerginių reakcijų nebus pagrįstos.

 

Netinkamo dydžio keitimas

Atminkite, tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto norite pakeisti juvelyrinio dirbinio dydį, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.

 

Mokesčiai

Simona Samojauskaite Jewellery nėra PVM mokėtojas, todėl kainos nurodomos eurais, be PVM mokesčio. Siunčiant juvelyrinius dirbinius į Europos šalis, pasidomėkite importo ir muitinių galimais mokesčiais. Jei norite grąžinti įsigytą dirbinį, atmintikite, kad importo ir muitinių mokesčiai nėra grąžinami.