Krepšelis 0

Pristatymas Lietuvoje

Prekės pristatomos į LP Express paštomatus ar LP Express kurjerio per 3-10 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo. Dėl galimybės pristatyti siuntą greičiau, prieš atliekant užsakymą prašome kreiptis el. paštu info@simonasamojauskaite.com arba telefonu +37061720054.

Pristatymo kaina Lietuvoje į LP Express paštomatą nemokamai.
Pristatymo kaina Lietuvoje LP Express kurjerio 5€.

Taip pat prekes galite atsiimti nemokamai Simona Samojauskaite Jewellery studijoje Vilniaus senamiestyje. Prieš planuodami atvykti, el. paštu info@simonasamojauskaite.com arba telefonu +37061720054 suderinkite tikslų susitikimo laiką.


Pristatymas Europos Sąjungos šalyse

Prekes siunčiame registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Prekės pristatomos per 7-14 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo.
Pristatymo kaina Europos Sąjungos šalyse 10€.


Apmokėjimas

Šiuo metu galite atsiskaityti kreditine kortele, tiesioginiu pavedimu į banko sąskaitą, per Paypal mokėjimo sistemą ar grynaisiais Simona Samojauskaite Jewellery studijoje. Atliekant pavedimą į banko sąskaitą, prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, kai pavedimas pasieks banko sąskaitą.

Rekvizitai reikalingi mokėjimui į banko sąskaitą:

MB Samojauskaitė

Sąsk. nr. LT417044090101910711

AB SEB bankas

Banko kodas – 70440

SWIFT kodas – CBVILT2X


Keitimas ar grąžinimas

Prieš keičiant ar grąžinant juvelyrinius dirbinius, svarbu apie tai informuoti mus el.paštu sales@simonasamojauskaite.com.

Negalime pasiūlyti grąžinimo personalizuotiems arba individualiai užsakytiems juvelyriniams dirbiniams.

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys nenešiotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda, per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba. Grąžinimo adreso teiraukitės sales@simonasamojauskaite.com nurodydami užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 15 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks Simona Samojauskaite Jewellery, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Simona Samojauskaite Jewellery pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės  į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su “Lietuvos Prabavimo Rūmais”, ar tokia pretenzija yra pagrįsta.

Prieš dovanodami sidabro ar aukso papuošalą, įsitikinkite, kad žmogus, gausiantis šią dovaną, nėra alergiškas kuriam nors iš tauriųjų metalų ar jų lydinių. Kitaip, įsigijus dovaną, o vėliau norint ją grąžinti, pretenzijos dėl alerginių reakcijų nebus pagrįstos.

Jei klientas neatsiima siuntos ir siunta yra grąžinama mums, už tai bus skaičiuojamas 50€ mokestis. Šis mokestis yra atimamas iš grąžinamos sumos už prekes.


Netinkamo dydžio keitimas

Atminkite, tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto norite pakeisti juvelyrinio dirbinio dydį, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.


Mokesčiai

Simona Samojauskaite Jewellery yra PVM mokėtojas, todėl kainos nurodomos eurais su PVM mokesčiu. Siunčiant juvelyrinius dirbinius ne į Europos Sąjungos šalis, pasidomėkite importo ir muitinių galimais mokesčiais. Jei norite grąžinti įsigytą dirbinį, atmintikite, kad importo ir muitinių mokesčiai nėra grąžinami.

Nemokamas siuntimas Lietuvoje