Pirkimo taisyklės - Simona Samojauskaite Jewellery
Krepšelis 0

Pristatymas Lietuvoje

Prekės pristatomos į LP Express paštomatus ar LP Express kurjerio per 3-7 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo gavimo. Dėl galimybės pristatyti siuntą greičiau, prieš atliekant užsakymą prašome susisiekti el. paštu info@simonasamojauskaite.com arba skambučiu +37061720054.

Dovanojame nemokamą pristatymą Lietuvoje į LP Express paštomatus.

Pristatymo kaina Lietuvoje LP Express kurjerio 5€.

Taip pat prekes galite atsiimti Simona Samojauskaite Jewellery studijoje Žygimantų g.11-1 Vilniuje. Prieš planuodami atvykti, susisiekite el. paštu info@simonasamojauskaite.com arba skambučiu +37061720054 sutarti tikslų susitikimo laiką.

 

Pristatymas Europos Sąjungos šalyse

Prekes siunčiame registruota pirmenybine siunta per Lietuvos Paštą. Prekės pristatomos per 7-14 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo.

Pristatymo kaina Europos Sąjungos šalyse 10€.

 

Apmokėjimas

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma. Taip pat galite atsiskaityti debetine ir kreditine kortele, per Paypal mokėjimo sistemą. 

Rekvizitai reikalingi mokėjimui į banko sąskaitą:

MB Samojauskaitė

Sąsk. nr. LT417044090101910711

AB SEB bankas

Banko kodas – 70440

SWIFT kodas – CBVILT2X

 

Keitimas ar grąžinimas

Prieš keičiant ar grąžinant juvelyrinius dirbinius, svarbu apie tai informuoti mus el.paštu sales@simonasamojauskaite.com.

Negalime pasiūlyti grąžinimo personalizuotiems arba individualiai užsakytiems juvelyriniams dirbiniams.

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys nenešiotas, yra visos būtinos etiketės ir nepažeista jo prekinė išvaizda, per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba.

Grąžinimo adresas: Žygimantų g.11-1, 01102 Vilnius.

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 15 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas.

Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks Simona Samojauskaite Jewellery, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos.

Visos grąžintos prekės yra tikrinamos.

Simona Samojauskaite Jewellery pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Nepriimame dirbinių su pažeistomis etiketėmis. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės  į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su “Lietuvos Prabavimo Rūmais”, ar tokia pretenzija yra pagrįsta.

Prieš dovanodami sidabro ar aukso papuošalą, įsitikinkite, kad žmogus, gausiantis šią dovaną, nėra alergiškas kuriam nors iš tauriųjų metalų ar jų lydinių. Kitaip, įsigijus dovaną, o vėliau norint ją grąžinti, pretenzijos dėl alerginių reakcijų nebus pagrįstos.

Jei klientas neatsiima siuntos ir siunta yra grąžinama mums, už tai bus skaičiuojamas 50€ mokestis. Šis mokestis yra atimamas iš grąžinamos sumos už prekes.

 

Netinkamo dydžio keitimas

Atminkite, tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto norite pakeisti juvelyrinio dirbinio dydį, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.

 

Mokesčiai

Simona Samojauskaite Jewellery yra PVM mokėtojas, todėl kainos nurodomos eurais su PVM mokesčiu.

Siunčiant juvelyrinius dirbinius ne į Europos Sąjungos šalis, pasidomėkite importo ir muitinių galimais mokesčiais. Jei norite grąžinti įsigytą dirbinį, atmintikite, kad importo ir muitinių mokesčiai nėra grąžinami.