Krepšelis 0

Simona Samojauskaite Jewellery – tai aukštosios juvelyrikos rankų darbo papuošalai, pagaminti iš tauriųjų metalų ir pasižymintys šių dienų estetika. Švari ir nepretenzinga juvelyrika išsiskiria savo subtilumu, lengvumu, pabrėžia moteriškumą bei eleganciją.

2015 metais spalio mėnesį Simona Samojauskaitė pristatė pirmąją kolekciją ELEMENT. Tai juvelyrikos klasika, kalbanti išgrynintomis geometrinėmis formomis. Kolekcija susideda iš keturių pagrindinių elementų: linijos, taško, plokštumos bei apskritimo. Juvelyrikos dirbiniai – itin lengvi, tarsi besvoriai, tampantys atskiru kūno elementu. Jie skirti kiekvienai dienai, tačiau yra universalūs, tinka ir išskirtinėms progoms.

2016 metais gegužės mėnesį pristatyta antroji Simonos kolekcija MARINE, įkvėpta kultivuotų japoniškų Akoya perlų. Tai šiuolaikiška estetika ir neįpareigojančia prabanga alsuojanti kolekcija, kurios pavadinimas yra nuoroda į Akoya perlų kilmę, jūrą. Šie papuošalai – tai duoklė natūraliems gamtos stebuklams, kurių dalelę galima turėti ir savojoje papuošalų dėžutėje. Dirbiniai pasižymi jaunatviškumu, jų dizaino lengvumas ir estetika atspindi modernią juvelyrikos sampratą.

2016 metais lapkričio mėnesį Simona pristatė kūrybinio bendradarbiavimo su dizainere Egle Žiemyte rezultatą – juvelyrikos liniją prekės ženklui D.EFECT. Pagrindinis D.EFECT rudens-žiemos sezono drabužių įkvėptos kolekcijos leitmotyvas yra išraiškingos banguojančios formos, išsiskiriančios iš Simonai būdingos klasikinės estetikos.

2017 metais spalio mėnesį pasirodė pirmoji ir didžiausia juvelyrės kolekcija puošta deimantais. EARTH, tai duoklė tam, ko negali paliesti laikas. Kolekcija, minimalistinį grakštumą sujungianti su deimantų bei tauriųjų metalų didybe, pasakoja, kaip kūrėjo rankose gimsta nauja forma, tampanti amžinybės pažadu, šeimos vertybe.