Apie - Simona Samojauskaite Jewellery
Krepšelis 0

„Simona Samojauskaite Jewellery“ – tai 2015 m. Vilniuje įkurtas aukštosios juvelyrikos ženklas, žinomas bei vertinamas dėl šiuolaikiškos estetikos ir nepretenzingo požiūrio į klasikinį prabangos objektą – rankų darbo juvelyrikos kūrinį. Simonos juvelyrika išsiskiria tuo, kad puikiai atitinka šiuolaikinio kliento skonį ir yra sukurta nešioti tiek kiekvieną dieną, tiek ypatingomis progomis.

Brangakmenis, taurusis metalas, linija, taškas, plokštuma, apskritimas – Simona savo braižą formuoja sujungdama esminius juvelyrikos elementus ir kurdama išraiškingą dizainą neprarandant lengvumo, estetinės švaros ir subtilumo. Ieškodama naujų būdų pažvelgti į juvelyrikos meną, Simona kaip įkvėpimo šaltinį pasitelkia gamtą: nuolat kintančią, harmoningą, diktuojančią formos, spalvos, medžiagos grynumą. ELEMENT, MARINE, EARTH, FLORA – kiekvienas kūrybinis Simonos projektas savaip pažymi gamtos ir žmogaus santykį, pristato modernią jo reprezentaciją, aktualią šių dienų kontekste.

Visi  „Simona Samojauskaite Jewellery“ juvelyriniai kūriniai gaminami rankomis naudojant ilgametes tradicines juvelyrikos technikas bei į pagalbą pasitelkiant inovatyvias technologijas. Visos dirbiniams naudojamos medžiagos atitinka aukščiausius standartus, yra atsakingai atrenkamos bendradarbiaujant su partneriais visoje Europoje.

Šiandien ženklo dirbtuvės bei susitikimų salonas įsikūrę Vilniaus senamiestyje, istoriniame neoklasicizmo stiliaus pastate. Šviesios ir elegantiškos studijos erdvės tapo natūraliu fonu subtiliai ženklo juvelyrikos estetikai, tad čia gimsta naujausios kolekcijos, o dirbant su klientais įgyvendinamos jų individualios idėjos.