Krepšelis 0

ELEMENT, MARINE ir EARTH kolekcijų papuošalai pagaminti iš 925 prabos sidabro ir 750 prabos aukso (minkštųjų metalų), kurie dėvimi kinta. Tai būdinga visiems tikriems juvelyrikos dirbiniams. Kartą per metus juos rekomenduojame nunešti juvelyrui atnaujinti. Naudodami šias rekomendacijas, išsaugosite įsigytą juvelyrinį dirbinį ir ateinančioms kartoms.

 

Juvelyrinių dirbinių, kurie pagaminti iš tauriųjų metalų priežiūra

Papuošalais patariama rūpintis kaip ir kitomis garderobo detalėmis. Tinkamai prižiūrimi juvelyriniai dirbiniai niekada nepraras savo žavesio.

 

Juvelyrinių dirbinių su perlais priežiūra

Perlai praranda žvilgesį nuo stiprios koncentracijos cheminių medžiagų. Atminkite, kad perlas nėra deimantas, tai gamtinės kilmės organinis brangakmenis.

 

Juvelyrinių dirbinių su šilku priežiūra

Šilkas yra natūralus pluoštas. Norint, kad juvelyriniai dirbiniai su šilku išsaugotų unikalias savybes ir tarnautų ilgai, būtina laikytis pagrindinių šilko priežiūros taisyklių.

 

Tikiuosi, kad šios juvelyrinių dirbinių priežiūros rekomendacijos Jums bus naudingos. Jei turite daugiau klausimų, kaip geriau prižiūrėti įsigytus juvelyrinius dirbinius, teiraukitės el. paštu: info@simonasamojauskaite.com ar telefonu +370 617 20054.